یک روز ، یک جمله ...

امروز به هر کاری که قراره انجام بدی، باور داشته باش

×

پیام

Failed loading XML...
02 فروردين

آشنایی با ابزار PortableApps مطلب ویژه

شاید شما هم از آن دسته افرادی باشید که علاقه خاصی به نرم افزارهای قابل حمل دارید.

چه راهکارهایی وجود دارد که شما بتوانید این کار را انجام دهید؟ استفاده از لپ تاپ یا تبلت؟ ما می خواهیم راه بهتری را به شما نشان دهیم.

نرم افزار PortableApps به شما این امکان را می دهد که بسیاری از نرم افزارهای کاربردی را به صورت قابل حمل بر روی فلش دیسک خود قرار دهید و هر زمان در هر مکان نیاز به آنها داشتید، آنها را از روی فلش خود فراخوانی نمایید. بزرگترین مزیت این کار این است که تمام اطلاعات بر روی فلش دیسک شما ذخیره می شود و اثری از فعالیت شما بر روی سیستم باقی نمی ماند.

برای اینکار ابتدا نرم افزار PortableApps را از این لینک دانلود نمایید.سپس فلش دیسک خود را به سیستم متصل کرده و مراحل زیر را طی نمایید:

فایل دانلود شده را اجرا نمایید.

مراحل را طی نمایید تا بعد تایید کردن توافقنامه نرم افزار به مرحله Install Type برسید. در این مرحله گزینه New Install را انتخاب کنید.

portableapps1

در مرحله Install Location گزینه Install to a Portable Device را انتخاب کنید.

portableapps2

در مرحله بعدی مسیر فلش دیسک مدنظر خود را بدهید. برنامه به صورت اتوماتیک اقدام به شناسایی برچسب های مربوط به فلش دیسک ها می کند، اما اگر در لیست نمایش داده شده فلش دیسک مدنظر شما نبود، گزینه Select a custom Location را انتخاب کنید.

portableapps3

پس از اتمام نصب، پنجره ای برای شما باز می شود که در آن لیستی از برنامه های مختلف وجود دارد. هر کدام از ابزارهای مورد نیاز خود را انتخاب و در نهایت گزینه Next را کلیک کرده تا ابزارها دانلود و بر روی فلش دیسک شما قرار داده شوند.

portableapps4

پس از اتمام مراحل بالا، با هربار اتصال فلش دیسک به سیستم، به صورت خودران لیستی از ابزارهای قرارداده شده بر روی آن را به شما نمایش می دهد تا هر کدام از آنها را که نیاز داشتید بازکرده و استفاده نمایید.

رضا اردانه

مدیریت وب سایت آموزش دیجیتال

نظر دادن

خبرنامه

برای دریافت جدیدترین خبرهای سایت در خبرنامه عضو شوید