یک روز ، یک جمله ...

امروز به هر کاری که قراره انجام بدی، باور داشته باش

21 خرداد

خطای احرازهویت CredSPP در بروزرسانی CVE-2018-0886 بر روی سیستم عامل ویندوز

با توجه به مطالب ارائه شده به منظور ناشناس بودن در Dark Web می بایست موارد زیر را همیشه رعایت کنید.

مرورگر TOR به عنوان دروازه ورود به Deep Web دارای شرایط خاصی می باشد که از ساختار کلی و پروتکل های این مرورگر تا روند پرداخت های اینترنتی در این مرورگر را شامل می شود.

اولین و مهمترین جنبه اصلی در استفاده از محیط Deep Web امنیت در این محیط است. اینکه شما چگونه به این محیط که بخشی از آن Dark Web می باشد وارد شوید و امنیت شما حفظ گردید.

همانطور که می دانید 95 درصد دنیای وب به صورت معمولی در اختیار کاربران قرار ندارد و به منظور دسترسی به آن می بایست راهکارها و روش هایی را یاد بگیریم. در دنیای Deep Web بخش Dark Web نیز قرار دارد.

26 آبان

در ادامه این دوره آموزشی می خواهیم به بررسی باگ ها بپردازیم. در دوره قبل مبحث باگ های امنیتی را بررسی کردیم. این دوره بخش چهارم از سری آموزشی امنیت و راه های مقابله با نفوذ می باشد.

07 آبان

در ادامه این دوره آموزشی می خواهیم به بررسی باگ ها بپردازیم. در دوره قبل مبحث شلها را بررسی کردیم. این دوره بخش سوم از سری آموزشی امنیت و راه های مقابله با نفوذ می باشد.

04 آبان

در ادامه این دوره آموزشی می خواهیم به بررسی شل ها بپردازیم. در دوره قبل مبحث SQL Injection را بررسی کردیم. این دوره بخش دوم از سری آموزشی امنیت و راه های مقابله با نفوذ می باشد.

02 آبان

در این دوره آموزشی می خواهیم به صورت کاربردی با فرآیند حمله تزریق SQL آشنا شویم. نحوه انجام این نوع حملات و شناسایی وب سایت های آسیب پذیر به حمله تزریق SQL از مباحث این دوره می باشد.

06 خرداد

در این بخش می خواهیم با نرم افزار Snort به عنوان یک سیستم تشخیص نفوذ در شبکه آشنا شویم و می خواهیم در این بخش به ساختار این نرم افزار اشاره کنیم.

31 ارديبهشت

در این بخش می خواهیم به بررسی سیستم های تشخیص نفوذ بپردازیم. این سیستم ها هم به صورت نرم افزاری و هم به صورت سخت افزاری ارائه می شوند.

20 ارديبهشت

در این بخش می خواهیم به موضوع رمزنگاری بپردازیم. این موضوع به دلیل گستردگی بسیار زیاد، خود نیازمند یک دوره کامل آموزشی می باشد، اما چکیده ای از این مبحث را با هم بررسی می نماییم.

خبرنامه

برای دریافت جدیدترین خبرهای سایت در خبرنامه عضو شوید